Detail produktu

Pracie gule

2.70 €
Na objednávku

Doručenie medzi 30.7.2024 - 6.8.2024

Spodná bielizeň z práčky býva často zničená. Zaobstarajte si ekologickú praciu guľu. Je šetrná ako k Vašej práčke tak aj k Vašej bielizni. Táto novinka na trhu je obľúbeným pomocníkom pri praní, stačí do gule vložiť bielizeň a dať ju do práčky. Guľa nespôsobuje alergiu, je originálnym darčekom pre Vaše mamičky.

Čas použiteľnosti:

Pri každodennom praní do 4 kilogramov bielizne je doba použiteľnosti tejto pracej gule minimálne 3 roky a približne na 1000 použití.

Prednosti pracej gule

Zdravie: žiadne vedľajšie účinky, ktoré inak môžu vyvolať zvyšky pracích práškov na vypranom prádle. Pracia guľa je mimoriadne vhodná na pranie detského oblečenia. Vďaka nej je možné predísť podráždeniu citlivej detskej pokožky.

Antibakteriálne účinky.

Ekonomický prínos: obmedzíte spotrebu pracích práškov (po dobu minimálne troch rokov použiteľnosti, máte možnosť ušetriť mnoho finančných prostriedkov), môžete tiež znížiť spotrebu elektrickej energie (teplota pri praní je maximálne 50C pre všetky typy bielizne vrátane bielej bielizne, ktorá sa obvykle perie "na vyvárku").

Ekologický & šetrný k životnému prostrediu: pri praní bez používania fosfátov chránite povrchové aj spodné vody. Použitú špinavú vodu po praní môžete bez obáv použiť na zalievanie vašej záhrady alebo do čističky odpadových vôd. Používaním Biopracígule tiež prispievate k zníženiu odpadu na skládkach, tým že znížite spotrebu obalov od pracích prostriedkov.

Ideálny prací prostriedok na ručné pranie na cesty a na dovolenku.