Detail produktu

Dierované okuliare na zlepšenie zraku

1.70 €
Na objednávku

Doručenie medzi 10.10.2023 - 17.10.2023

Patríte Vy alebo niekto z Vašej rodiny medzi ľudí so zlým zrakom, ktorí nosia okuliare? Vyskúšajte tieto nové dierované okuliare na zlepšenie zraku. Tieto špeciálne okuliare slúžia na precvičovanie očných svalov a pomáhajú pri vadách očí. Sú vhodné pre krátkozrakosť aj ďalekozrakosť. Okuliare pomáhajú obnoviť prirodzenú funkciu a pohyblivosť očných svalov, ktoré sú nosením okuliarov alebo šošoviek unavené a oslabené. Dierované okuliare pomáhajú zlepšiť krvný obeh a zhruba po 6 týždňoch pocítite značné zlepšenie. Okuliare noste najskôr pár minút a dĺžku postupne zvyšujte na cca 2-3 hodiny denne. Možno sa Vám bude z počiatku zdať nosenie týchto okuliarov nepríjemné, ale oči si musia zvyknúť. Okuliare sa dajú nosiť aj pri sledovaní televízie, nesmiete ich však nosiť pri riadení či inej činnosti, ktorá si vyžaduje pozornosť. Urobte niečo pre svoje zdravie. Dierované okuliare na zlepšenie zraku sú originálny darček pre všetkých so zlým zrakom.

Okuliare vyrobené podľa tradičného staroindického spôsobu. Najmä sa odporúča, ak trpíte: presbyopiou, krátkozrakosťou, prezieravosťou, astigmatizmom, počiatočnou fázou katarakty, strabizmom u detí
Ak máte pocit, že večer vidíte horšie, ak máte po práci na počítači unavené oči, pokiaľ už nosíte šošovky a chcete zmierniť účinky nosenia šošoviek – tieto dierované okuliare sú pre Vás.
Prvé efekty nosenia okuliarov sú viditeľné po ich prvom nasadení. Prvé účinky sú viditeľné po 3-5 dňoch používania. Prvé trvalé účinky sa prejavia po približne 6 týždňoch používania.
Ajurvédske okuliare neznižujú ani zväčšujú videný obraz. Opravujú však vady videnia, a preto vnímame obraz ostrejšie. Tento účinok je najdôležitejší. Mali by ste sa to pokúsiť zapamätať počas očných cvičení. Hneď po vybratí okuliarov vidíme chvíľu ostrejší obraz. Tento okamih musíme predĺžiť pomocou cvičenia. Potom dosiahneme zlepšenie videnia - tj. Účel použitia ajurvédskych okuliarov.
Nosiť okuliare každý deň po dobu asi 6 týždňov - od 2-3 hodín. deň - čítať, písať, pozerať sa na televíziu, pracovať na počítači - pre jednoduché domáce úlohy a rýchlo vylepšovať váš cenný zrak.
Farba okuliarov: čierna
Veľkosť: jedna veľkosť je vhodná pre ženy aj mužov.
VÝROBOK JE URČENÝ NA DOMÁCE POUŽITIE - TOTO NIE JE LIEČIVÝ VÝROBOK!
Rozmer balenia: 16x6,5x4 cm
Tvar dierok: okrúhle